Merak Ettikleriniz

Merak Ettikleriniz

Merak Ettikleriniz

Değerli müşterilerimiz. Aşağıda yer alan soru-cevap şeklinde hazırlamış olduklarımızdan daha fazlasını ögrenmek istiyorsanız 0 (232) 222 33 44 numaralı telefonumuzu arayabilir, operatörlerimize dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Eşyalarımızın kaçta kaçını siğortalı olarak taşıyorsunuz?

Yeşilay Nakliyat olarak şehiriçi ve şehirdışı gözetmeksizin evden eve ve işten işe taşımacılıkta eşyalarınızın %100'üne sigorta uyguluyoruz.

Sigortalı taşımacılık yaptığınızı nasıl anlayabiliriz ?

Yeşilay Nakliyat Hizmetleri olarak Başak GROUPAMA Sigortacılık Firması ile çalışmaktayız. Bilgi teyidi için Başak GROUPAMA Sigortacılık İzmir Bölge Müdürlüğünü 0 (232) 498 2100 numaralı telefondan arayabilirisiniz.

Şehirdışı taşımacılık hizmetlerinizde taşeron firmalar ile çalışıyormusnuz ?

Hayır. Yeşilay Nakliyat olarak şehiriçi ve şehirdışı taşımalarda kendi araç ve personelimiz kullanılmaktaıdır.

Ambalaj ve kolileriniz üzerinde firma isim ve logosu bulunuyormu ?

Yeşilay Nakliyat olarak evden eve ve işten işe taşımacılık hizmetlerinde kullanmış olduğumuz tüm ambalaj ve kolilerin üzerinde firmamızın isim ve logosu bulunmaktadır.

Başka şehirlerde acenteleriniz varmı ?

Yeşilay Nakliyat olarak İzmir Merkezli olarak tüm Türkiye'ye karayolu taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Başka şehirlerde acenta yada şubemiz bulunmamaktadır.

Kredi kartı ile ödeme yapabilirmiyiz. Taksit yapıyormusunuz ?

Ödemelerinizi tüm kredi kartları ile yapabilirsiniz. Ayrıca şehiriçi veya şehirdışı evden eve veya işten işe taşımacılık hizmetlerinize 9 taksit imkanı sunuyoruz. Komisyon oranları ilgili bankanın belirlediği oranlara göre değişiklik gösterebilir.

Banka havalesi veya PayPal ile ödeme kabul ediyormusunuz ?

Evet. Ödemelerinizi Banka Havalesi veya EFT, Kredi Kartı, Mail Order (uzaktan Kredi Kartı ile online ödeme) yada PayPal (müşterinin Paypal hesabı olmalıdır.) hesabınızı kullanarak yapabilirsiniz. Ödemeleriniz sistemde otamatik olarak tanınacaktır.