Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşımacılık Çözümlerimiz

Yeşilay Nakliyat parça eşya taşıma alanındaki deneyimleri ile müşterilerine özel çözümler geliştirmektedir. Ülkenin parça eşya altyapısını bilerek, bu alt yapıyı müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yönetip global çözümlerle, yerel yaklaşımları bir araya getirmekteyiz.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.

Yeşilay Nakliyat entegre parsiyel hizmetlerini oluşturan altyapı hizmet grupları'nın tamamında kendinin ve iş ortaklarının uzmanlık ve kaynaklarını bir araya getirerek, tek elden optimum çözümleri sağlamaktayız. Entegre hizmetlerimiz, depolama, nakliye, dağıtım, gümrükleme, faaliyetlerimiz'den birden fazlasının bir araya getirilerek verildiği çözümlerden oluşmaktadır.

Oğuz YEŞİLAY (Yönetici)

Taşımacılık ciddi bir iştir. Bu hem müşterilerimizin hemde firmamızın titizlik ile gerçekleştirmesi gereken bir çok konu ve sorumlulukları doğurur. Firmamızdan hizmet almadan önce Taşınma İpuçları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar

  1. 15 Ocak 2016 - 19:35

    Muğla'ya gönderdiğim 2 adet kolim ben evime varmadan yerine ulaşmıştı, bu sebeple oldukça telaşlanmıştım. Hızlı gönderiden ötürü ismail bey ve firma çalışanlarına teşekkür ederim.

    1. 18 Ocak 2016 - 12:40

      Gamze hanım merhaba. Firmam, Ekibim ve İsmail bey adına düşünceleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Yorum Yap

Yorumlarınız bizim için değerlidir

Firmamız ve almış olduğunuz hizmet ile ilğili düşünce ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumlarınız editör onayından sonra sayfamız üzerinde yayınlanacaktır.

Yorum Yap