Ofis & Büro Taşıma

İzmir Ofis & Büro Taşıma

Ofis & Büro Taşımacılık Çözümlerimiz

Ofis taşımanın püf noktası eşyaların fiziki taşınması değil, bu taşınmanın işleyişinizi ve iş takvimize minimum etki yapacak şekilde bir plan çerçevesinde seri bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.

Bu bağlamda ofisinize ve işleyişinise dair her ayrıntı bizim için çok önemlidir. Malzemelerinizin doğru bir şekilde paketlenmesi, sınıflandırılarak araçlara yüklenmesi ve nakliye esnasında güvenle yeni ofisinize taşınması için profesyonel ekibimiz Yeşilay Nakliyat hassasiyetiyle çalışıyor.

Oğuz YEŞİLAY (Yönetici)

Taşımacılık ciddi bir iştir. Bu hem müşterilerimizin hemde firmamızın titizlik ile gerçekleştirmesi gereken bir çok konu ve sorumlulukları doğurur. Firmamızdan hizmet almadan önce Taşınma İpuçları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar

  1. 11 Aralık 2015 - 19:41

    Çankaya gibi trafik yoğunluğunun olduğu bir bölgede çok kısa sürede iş yerimi taşıdılar. Acele işe şeytan klarışır derlerdi ama bu sefer öyle olmadı. İyi çalışmalar.

    1. 13 Aralık 2015 - 10:28

      Nezir bey güzel yorumlarınız ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

Yorumlarınız bizim için değerlidir

Firmamız ve almış olduğunuz hizmet ile ilğili düşünce ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumlarınız editör onayından sonra sayfamız üzerinde yayınlanacaktır.

Yorum Yap