Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat İzmir

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek prensip haline getirerek sektörümüzde en güvenilir ve başarılı firmalar arasında bulunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Her taşıma işlemi özel olarak değerlendirilip, taşıma eksperleri tarafından projelendirildikten sonra taşıma sözleşmesi düzenlenir ve tüm emtia evden eve nakliyat izmir güvencesi ile sigorta altına alınır. Üniformalı, eldiven ve galoş kullanan taşıma personelimiz, eşyalarınızın ambalajlama, monte, demonte ve taşıma işlemlerini özenle gerçekleştirir.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.

Yapılan tüm taşımalardan sonra, satış sonrası ekibimiz müşterilerimizle bağlantıya geçerek verilen servise ait geri bildirim değerlendirmesi yapmakta ve müşteri memnuniyetini ölçmektedir.Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha ilerilere taşımak adına özenle değerlendirilmektedir.

Ayrıca ücretsiz expertiz sırasında bazı temel konular dikkate alınmaktadır.

Bunlar kısaca;

 1. Taşıması yapılacak olan evin oda sayısı
 2. Eşyaların durumu, araçta kaplayacağı yerin hacmi
 3. Taşıması yapılacak olan evin bulunduğu kat
 4. Taşıması yapılacak olan evin bulunduğu bölge
 5. Evin taşınacağı yerin bulunduğu kat
 6. Evin taşınacağı yerin bulunduğu bölge
 7. Taşıma işleminde kullanılacak ekipman ve personel sayısı

Evden eve nakliyat izmir hizmeti alırken İzmir Asansörlü Nakliyat çözümlerimizden de faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye'nin sertifikalı taşımacılık hizmet veren firması olan Yeşilay Nakliyat ile Söz Verdiğimiz Gibi !

Oğuz YEŞİLAY (Yönetici)

Taşımacılık ciddi bir iştir. Bu hem müşterilerimizin hemde firmamızın titizlik ile gerçekleştirmesi gereken bir çok konu ve sorumlulukları doğurur. Firmamızdan hizmet almadan önce Taşınma İpuçları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar

 1. 12 Aralık 2015 - 18:48

  Güzel insanların bulunduğu işini iyi yapan bir firma. Herşeyden önce dürüstlük çok önemli. Söyledikleri saatten 15 dk sonra gelmelerine rağmen yalan söylemeyerek özür dilemesini bildiler. Eşyalarım çift taraflı olarak asansörlü taşındı. Daha öncede taşıma yaptırmış birisi olarak gerçekten memnun kaldım. Banada yerleşmek kaldı.

  1. 19 Aralık 2015 - 13:51

   Aslında kendim özel bir yorum yapacaktım ama Cem beyin yazdıklarını okuduktan sonra onunla aynı şeyleri düşündüğümü farkettim. Gerçekten işlerini temiz, titiz ve düzgün yapıyorlar. Zaten internet üzerinde haklarında tek bir şikayet dahi yok. Buda benim için bir tercih sebebi olmuştu. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.

   1. 22 Aralık 2015 - 11:53

    Değerli müşterilerimiz. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Hizmetlerimizi herşeyden önce eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde titiz çalışarak yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Zaman zaman geç kaldığımız durumlar söz konusu olabiliyor. Bunun için sizlerden tekrar özür dileriz. Bizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür eder saygılar sunarız.

 2. 16 Ocak 2015 - 17:45

  Yorumları ilk okuduğumda ben niçin daha önce böyle bir firma ile karşılaşmadım diye düşünmüştüm. Ama eşyalarımı taşıttıktan sonra gerçekten ne kadar haklı yorumlar olduğunu anladım. Aklımda olan soru işaretleri bir anda yok olup gittiler. Gerçekten çok memnun kaldım. Vermiş oldukları hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

  Yorum Yap

  Yorumlarınız bizim için değerlidir

  Firmamız ve almış olduğunuz hizmet ile ilğili düşünce ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumlarınız editör onayından sonra sayfamız üzerinde yayınlanacaktır.

  Yorum Yap