Depolama Hizmeti

Ev & Ofis Depolama

Depolama Hizmet Çözümlerimiz

Atmaya kıyamadığınız fakat yer kaplayan eşyalarınız için Yeşilay Nakliyat kalitesi ile sunduğumuz ev ve ofis depolama hizmetimizden haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.

Eşyalarınızı Yeşilay Nakliyat'ın güvenli tesislerinde, belirlediğiniz süreler dahilinde sigortalı ve ambalajlı olarak depoluyoruz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman evinizden veya işyerinizden alıp, sözleşme süresi sonunda tekrar eviniz veya işyerinize teslim ediyoruz.

Hizmetimizden Kimler Yararlanabilir;

 1. Daha küçük bir eve taşınanlar
 2. Evinde tamirat veya tadilat yapanlar
 3. Geçici süreliğine bulunduğu şehirden taşınanlar
 4. Şirketlerinin biriken evraklarını depolamak isteyenler
 5. Atamadıkları fakat yer kaplayan eşyalarını saklamak isteyenler
 6. İşyerlerinde stok ürünleri için yeterli alan bulamayan işletme sahipleri

Bu hizmetimiz için minimum sözleşme süresi 1 hafta olup, depolama hizmet fiyatlarımızı ögrenmek ve randevu talep etmek için bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

Oğuz YEŞİLAY (Yönetici)

Taşımacılık ile birlikte Depolama hizmetide ciddiyet gerektirir. Bu hem müşterilerimizin hemde firmamızın titizlik ile gerçekleştirmesi gereken bir çok konu ve sorumlulukları doğurur. Firmamızdan hizmet almadan önce Taşınma İpuçları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar

 1. 09 Ocak 2016 - 16:12

  Evimizde bulunan ancak tadilat sebebiyle koyacak yer bulamadığımız eşyalarımız vardı. Çözüm ararken Yeşilay Nakliyat ın hizmeti ile karşılaştık. Eşyalarımız evimizden alınıp tadilat bitiminde tekrar evimize getirildi. Destekleri için yeniden teşekkür ederim.

  1. 11 Ocak 2016 - 13:44

   Hakan bey düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Yenilenen evinizde size ve ailenize firmam adına mutluluklar diliyorum.

Yorum Yap

Yorumlarınız bizim için değerlidir

Firmamız ve almış olduğunuz hizmet ile ilğili düşünce ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumlarınız editör onayından sonra sayfamız üzerinde yayınlanacaktır.

Yorum Yap