Banka & ATM Taşıma

İzmir Banka & ATM Taşıma

Banka & ATM Taşımacılık Çözümlerimiz

Banka & ATM taşıma hizmetimiz firma sorumlusu gözetiminde gerçekleştirilerek çağdaş sigortacılık anlayışı ve yüksek teminatlar üzerinden belirlenen taşımacılık sözleşmesi ile güvence altına alınır.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.

Bu hizmetimizde eksper incelemesi ve sonrasındaki etüt çalışması müşteri tarafından onaylandığı takdirde taşımacılık sözleşmesi karşılıklı olarak imza altına alınır. Taşıma hizmeti esnasında Yeşilay Nakliyat'ın yetkili formanı hazır bulunur. Elektronik eşyalar pet graft kağıtlarla ambalajlanır. Çelik kasa ve bankamatikler(ATM) ise liftli araçlarımızla taşınır.

Oğuz YEŞİLAY (Yönetici)

Taşımacılık ciddi bir iştir. Bu hem müşterilerimizin hemde firmamızın titizlik ile gerçekleştirmesi gereken bir çok konu ve sorumlulukları doğurur. Firmamızdan hizmet almadan önce Taşınma İpuçları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar

  1. 05 Ocak 2016 - 10:23

    AOSB de bulunan fabrikamızı tek günde taşıyarak bizi büyük bir külfetten kurtardılar. Özellikle doğrı ekipman ve araç seçimleriyle operasyonun işleyişini sekteye uğratmadılar. Başta İsmail bey olmak üzere tüm ekibe tekrar teşekkür ederim.

    1. 08 Ocak 2016 - 12:40

      Mustafa bey merhaba. Bende Firmam, Ekibim ve İsmail bey adına yorumunuz için size teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Yorum Yap

Yorumlarınız bizim için değerlidir

Firmamız ve almış olduğunuz hizmet ile ilğili düşünce ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumlarınız editör onayından sonra sayfamız üzerinde yayınlanacaktır.

Yorum Yap