Atölye & Fabrika Taşıma

İzmir Atölye & Fabrika Taşıma

Atölye & Fabrika Taşımacılık Çözümlerimiz

Yeşilay Nakliyat, iç yapıları eşyalara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş araçlarıyla atölyenizi ve ekipmanlarınızı tam zamanında ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yere taşımaktadır.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.

Yeşilay Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış personeli ve ekipmanları ile konforlu bir fabrika taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Fabrikanın ofisleri, çalışma alanları ve ekipmanları özel ambalajlar ile paketlenip taşıma işlemi titizlikle gerçekleştirilir.

Oğuz YEŞİLAY (Yönetici)

Taşımacılık ciddi bir iştir. Bu hem müşterilerimizin hemde firmamızın titizlik ile gerçekleştirmesi gereken bir çok konu ve sorumlulukları doğurur. Firmamızdan hizmet almadan önce Taşınma İpuçları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar

  1. 05 Ocak 2016 - 10:23

    AOSB de bulunan fabrikamızı tek günde taşıyarak bizi büyük bir külfetten kurtardılar. Özellikle doğrı ekipman ve araç seçimleriyle operasyonun işleyişini sekteye uğratmadılar. Başta İsmail bey olmak üzere tüm ekibe tekrar teşekkür ederim.

    1. 08 Ocak 2016 - 12:40

      Mustafa bey merhaba. Bende Firmam, Ekibim ve İsmail bey adına yorumunuz için size teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Yorum Yap

Yorumlarınız bizim için değerlidir

Firmamız ve almış olduğunuz hizmet ile ilğili düşünce ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumlarınız editör onayından sonra sayfamız üzerinde yayınlanacaktır.

Yorum Yap