Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşımacılık Çözümlerimiz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinerek prensip haline getiren firmamız asansörlü taşımacılık hizmetinde müşterilerine tam zamanında ve profesyonel asansör kiralama çözümleri sunmaktadır.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz.

Asansör kiralama çözümlerimizde 2 tip asansör kullanılmaktadır. Bunlar araç üstü diye tabir ettiğimiz teleskopik(hidrolik) tip asansör ve kurmalı tip asansördür. Genel olarak daha pratik ve her bina tipine uyum sağlayabildiği için teleskopik asansörler tercih sebebidir. Bu asansörlerimiz 18. kata kadar hizmet verebilecek donanıma sahiptir. Teleskopik asansörler araç üstünde yer aldığı için taşıtların girmesinin mümkün olmadığı durumlarda kurmalı asansörler tercih edilebilir. Kurmalı asansörlerimiz ise 6. kata kadar hizmet verebilmektedir.

Asansör kiralama hizmetimizi aşağıdaki listede bulunan ihtiyaçlar dahilinde talep edebilirsiniz.

 1. Ev, villa veya stüdyo daire taşımacılık ihtiyaçlarınızda
 2. Ofis, büro, yazahane veya işyeri taşımacılık ihtiyaçlarınızda
 3. Atölye, fabrika ve depo taşımacılık ihtiyaçlarınızda
 4. Banka şubesi, mağaza veya alışveriş merkezi taşımacılık ihtiyaçlarınızda

İzmir Asansörlü Nakliyat çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Oğuz YEŞİLAY (Yönetici)

Taşımacılık ciddi bir iştir. Bunun yanı sıra Asansörlü Taşımacılık hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize talepleri dahilinde hizmet sunulur. Firmamızdan hizmet almadan önce Taşınma İpuçları sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlar

 1. 18 Ocak 2016 - 14:02

  Taşıma esnasında kullanılan asansör çok büyük kolaylık sağlıyor. Hem eşyalar zarar görmüyor hemde taşıma işi daha kısa sürede tamamlanıyor. Daha önce bu hizmetten faydalanmamıştım eşyalarımın bir kısmı taşıma sırasında zarar görmüştü. Yeşilay nakliyat taşıma sırasında asansör getirdiği için benim içinde deneyim olmuş oldu. Sağolsunlar. Kolay gelsin.

  1. 19 Ocak 2016 - 10:47

   Aytaç bey sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetimizi tüm müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Sizin de bahsettiğiniz gibi hem zamandan tasarruf edilmiş oluyor, hemde eşyaların zarar görme ihtimali minimuma inmiş oluyor. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yorum Yap

Yorumlarınız bizim için değerlidir

Firmamız ve almış olduğunuz hizmet ile ilğili düşünce ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumlarınız editör onayından sonra sayfamız üzerinde yayınlanacaktır.

Yorum Yap