Hizmet Çeşitlerimiz

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık Çözümlerimiz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek prensip haline getirerek sektörümüzde en güvenilir ve başarılı firmalar arasında bulunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Sayfaya git
Ofis & Büro Taşımacılık

Ofis & Büro Taşımacılık Çözümlerimiz

Ofis taşımanın püf noktası eşyaların fiziki taşınması değil, bu taşınmanın işleyişinizi ve iş takvimize minimum etki yapacak şekilde bir plan çerçevesinde seri bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Sayfaya git
Atölye & Fabrika Taşımacılık

Atölye & Fabrika Taşımacılık Çözümlerimiz

Yeşilay Nakliyat, iç yapıları eşyalara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş araçlarıyla atölyenizi ve ekipmanlarınızı tam zamanında ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yere taşımaktadır.

Sayfaya git
Banka & ATM Taşımacılık

Banka & ATM Taşımacılık Çözümlerimiz

Banka & ATM taşıma hizmetimiz firma sorumlusu gözetiminde gerçekleştirilerek çağdaş sigortacılık anlayışı ve yüksek teminatlar üzerinden belirlenen taşımacılık sözleşmesi ile güvence altına alınır.

Sayfaya git
Parça Eşya Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık Çözümlerimiz

Yeşilay Nakliyat parça eşya taşıma alanındaki deneyimleri ile müşterilerine özel çözümler geliştirmektedir. Ülkenin parça eşya altyapısını bilerek, bu alt yapıyı müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yönetip global çözümlerle, yerel yaklaşımları bir araya getirmekteyiz.

Sayfaya git
Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık Çözümlerimiz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinerek prensip haline getiren firmamız asansörlü taşımacılık hizmetinde müşterilerine tam zamanında ve profesyonel asansör kiralama çözümleri sunmaktadır.

Sayfaya git
Depolama Hizmetlerimiz

Depolama Hizmet Çözümlerimiz

Atmaya kıyamadığınız fakat yer kaplayan eşyalarınız için Yeşilay Nakliyat kalitesi ile sunduğumuz ev ve ofis depolama hizmetimizden haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz.

Sayfaya git